Yacep Sertifikalı Meditasyon Eğitimi

*ÖN KAYIT AÇIK Lokasyon : Şişli/İstanbul

Bu Eğitim Meditasyon pratiğini hayatlarına katmak ve bu pratiğin ne olduğunu anlamak isteyen herkese veya hali hazırda bu alanda derinleşmek isteyenlere farklı meditasyon türlerinin eğitim esnasında uygulamalı olarak gösterilmesiyle gerçekleştirilecektir.. Katılan herkese 15 saatlik Yoga Alliance Yacep sertifikası verilir.Aynı zamanda meditasyon uygulamaları öncesinde kriya(arınma ) çalışmaları olarak çeşitli pranayama teknikleri uygulanarak katılımcıların bu disiplini günlük hayatlarına kazandırmaları hedeflenmektedir.Bu bir uzmanlık eğitimi değildir. Meditasyonu düzenli pratik etmek isteyen ama bir türlü bunu başaramayan herkese uygundur. Meditasyon veya yoga deneyimi aranmamaktadır. İsteyen herkes katılabilir.

Meditasyonun amacı anda kalma kabiliyetimizi artırmak daha mutlu ve stressiz bir yaşam için günümüz dünyasında en popüler kullanılan uzak doğu disiplinlerinden biridir.

.Kayıt ve rezervasyon için: info@fitflowyoga.com adresine mail atabilir veya aşağıdaki linkten iletişim formumuzu doldurup bize gönderebilirsiniz. http://fitflowyoga.com/iletisim/

TELEFON: 05367764085 (Fiona)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.