Fitflowyoga Grup ve Özel Dersleri

Grup dersleri hafta içi akşam iş çekişi saatlerinde Şişli’de sizlerleyiz.

Grup dersleri :max 10 kişilik gruplarla olmaktadır. Butik anlayışa göre giden grup derslerinde başlangıçta ileri seviyeye doğru meditasyon, nefes ve asana vardır. Asanalar fitflow tarzında güçlendirici kimi zaman hızlı kimi zaman dersin temasına göre yavaş olmaktadır. Aynı zamanda bu derslerde yoganın özünü de Tuğba Hoca öğrencilerine aktarmaktadır. Kimi zaman bu bir mitolojik öykü de olabilir. Her dersin kendi içinde değişen bir yapısı vardır.

**Grup derslerimize ilk kez katılacak öğrencilerle tanışma paketimiz vardır.

Bireysel Seanslar:

Bireysel seanslar daha özel ilgi ve daha yoğun bir çalışma isteyenler için daha iyi bir çalışma yöntemidir. Bireysel seansları müsaitlik durumuna göre hafta içi veya haftasonuna istenilen saatlere koymaktayız.

2 saatlik, 1.5 saatlik veya 1 saatlik opsiyonlar halinde meditasyon, asana ve nefes çalışmalarını barındırır. Derslerin stili yine fitflow tarzındadır. Bu şekilde belirli bir alanda ilerleme istediğiniz varsa örneği ters duruşlar gibi , Tuğba Hoca derslerinizi buna göre dizayn eder..

Şirketlere Grup Dersleri:

Kendi firmanızda çalışan takım arkadaşlarınızın iş verimliğini arttırmanın en güzel ve yararlı yolu yoga yapmaktır. Yoga yaparak kişiler iş yükünün getirdiği stresten kurtulabilir. Bu da iş verimliliğinin artmasına yardımcı olur. Eğer sizde kendi şirketinizde çalışanlarınıza fitflowyoga yaptırmak isterseniz bizimle detayları konuşmak için iletişime geçebilirsiniz.

Katılmak ve daha detaylı bilgi almak için: info@fitflowyoga.com

TELEFON: 05367764085 (Fiona)


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.